Sarumyan (tobycrackit) wrote,
Sarumyan
tobycrackit

Новое руководство МВД и СБУ препятствует расследованию преступлений правоохранителей

Сегодня Геннадий Москаль, глава комиссии Верховной Рады по расследованию противоправных действия правоохранителей, заявил, что "у справі про криваві події на майдані починаються незрозумілі ігрища й намагання вигородити окремих злочинців".
Цитирую с его сайта:

"Матеріали про злочинну діяльність правоохоронців допомагали збирати на свій страх і ризик патріотично налаштовані працівники МВС та СБУ. Врешті решт у мене на руках опинилися плани спецоперацій по силовому розгону акцій протесту “Бумеранг” і “Хвиля”. Для уточнення окремих деталей необхідно було переговорити з деякими чиновниками, тому я звернувся до нового керівництва МВС та СБУ, яке вчора в парламенті пообіцяло всіляке сприяння. Однак до вечора жодної зустрічі мені провести не дозволили, а згодом через третіх осіб передали, що для отримання необхідної інформації слід знову писати депутатські звернення. З прикрістю мушу констатувати, що замість об’єктивного розслідування цих злочинів, для чого зараз є всі можливості, починаються незрозумілі ігрища й намагання вигородити окремих злочинців, чого я не можу допустити через пам’ять загиблих.
Уся діяльність парламентської ТСК була направлена на те, щоб об’єктивно розібратися в злочинах минулої влади й притягнути винних до відповідальності. Тому висловлювання теперішніх високопосадовців і правоохоронців, що не даючи ТСК ніяких матеріалів, вони “помножать мене, як голову комісії, на нуль”, сприймаю не як власну образу, а як саботаж зі встановлення істини в справі й допомогу злочинцям уникнути покарання."

http://www.moskal.in.ua/?categoty=news&news_id=997

Я не видел ни одного упоминания этого ни на одном из новостных сайтов, которые читал.
Там, где размещали материалы из этого сообщения Москаля, этот текст просто вырезали.

Что это вообще такое происходит?!
Эта информация должна быть на всех новостных сайтах, более того, нужно зачитать ее на Майдане и позвать отчитаться Авакова и Наливайченко, чтобы люди могли услышать отчет об этой ситуации лично от них.

Пожалуйста, распространите эту информацию как можно шире, это очень важно!
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments